» » » This War of Mine [Android]

This War of Mine [Android]

This War of Mine [Android]


This War of Mine (2015)


This War of Mine to osadzona w wojennych realiach, innowacyjna gra przygodowa z elementami survivalu, w której zamiast w żołnierzy wcielamy się w grupkę cywilów walczących o przetrwanie. Tytuł zadebiutował pod koniec 2014 roku na komputerach PC, po czym został przeniesiony m.in. na urządzenia mobilne z systemem Android. Za jego powstanie odpowiada rodzime 11 bit studios, które ma na swoim koncie m.in. oryginalną serię Anomaly, stanowiącą zupełnie nowe spojrzenie na popularny gatunek tower defence.

Jak głosi hasło reklamowe gry: Na wojnie nie każdy jest żołnierzem. Znajduje ono odbicie w samej rozgrywce, podczas której przyjdzie nam pokierować zwykłymi ludźmi, starającymi się przetrwać wojenną zawieruchę w oblężonym mieście. W grze nie bierzemy więc bezpośredniego udziału w działaniach wojennych, a naszym głównym problemem jest zdobycie pożywienia oraz niezbędnych medykamentów. Podczas rozgrywki stawiamy też czoła całej masie innych wyzwań, którym podczas każdej wojny sprostać muszą niewinni cywile.

Centralnym miejscem w grze jest nasza kryjówka, którą w toku zabawy musimy naprawiać i wyposażać. Trzeba też dbać o zdrowie oraz kondycję fizyczną naszych ludzi, a dzięki zastosowanemu systemowi craftingu, ze zgromadzonych podczas kolejnych misji przedmiotów wytwarzać bronie i rozmaite narzędzia, ułatwiające przetrwanie. Co ważne, świat gry włącznie z układem poziomów, postaciami bohaterów oraz poszczególnymi misjami generowany jest losowo, co zapewnia unikalne wrażenia podczas każdej kolejnej rozgrywki.

W This War of Mine niezwykle istotną rolę odgrywa zmieniający się cykl dnia i nocy, który wpływa na podejmowane przez nas działania. Jako, że przemieszczanie się po mieście za dnia oznacza z reguły natychmiastową śmierć bohatera, większość misji podejmować będziemy pod osłoną nocy, która zapewni nam możliwość wyjścia na ulicę bez narażania się na spotkanie z patrolem wroga, czy monitorującymi miasto snajperami. Drugim ważnym elementem rozgrywki jest mocno zarysowany aspekt moralny, zmuszający graczy niejednokrotnie do podejmowania bardzo trudnych wyborów. Zdarzy się więc, że dla dobra ogółu będziemy musieli poświęcić jednostkę. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że wszystkie podejmowane przez nas decyzje z pewnością znajdą odzwierciedlenie w kondycji psychicznej całej grupy.

This War of Mine na urządzeniach z systemem Android odznacza się niezwykle klimatyczną oprawą graficzną, przypominającą rysunki wykonane węglem i wykorzystującą sugestywny system świateł oraz cieni. Mimo, że grafika gry stworzona została w pełnym trójwymiarze, całą akcję obserwujemy z przypominającej klasyczne platformówki perspektywy 2,5D. Podczas rozgrywki panuje zaś nieustannie atmosfera strachu i wszechobecnego zagrożenia, podkreślająca ponurą, wojenną tematykę.

INSTALACJA:

1. Zainstaluj .apk w urządzeniu.
2. Skopiuj zawartość folderu "data.zip" do "SDcard/android/obb".
3. Graj.

Wielkość: 473.2 MB

Wersja językowa: PL

Platforma: Android

Hasło RAR: niewymagane


POBIERZ PEŁNĄ WERSJE:----- źródło nr 1 -----


----- źródło nr 2 -----


----- źródło nr 3 -----
Program do obsługi plików ISO,MDF,MDS,BIN,CUE,NRG... >> POBIERZ
Jak pobierać z naszej strony? SPRAWDŹ TUTAJ!
Najnowsze składniki do gier: POBIERZ
Pełna Wersja Pobierz Za Darmo Free Download PC Game Setup Windows Google Cracked Full Complete Repack Crack Youtube Pobierz Za Darmo Gre Na Komputer Patch Fix Addons Addon Mapy Dodatkowe Mods Symulator Farmy 2017 Trackmania Turbo The Escapists The Forest Punch Club FIFA 16 FIFA 17 (2016) (2015) Gothic 5 GTA 6 Spintires PES 17 Tzar NFS LEGO Filmy Movies Lektor PL Dubbing PL Kino Świat Polska ISO Full Version Download Direct Links Linki do pełnyh wersji gier Skąd pobierać Dodatki do gier Mody do gier Spolszczenia Instalki Klucze Opinie Najnowsza wersja Za darmo Do pobrania Klucz Key Keys Serial Serials Darmowe pobieranie Najnowsze Wersje Online Security Antywirusy Programy Android Cleaunup Safe Zone Premium Poradnik Poradniki Mega Gra PC Gry na PC Cheats Trainer Spolszczenie Ściąganie ściągnij Skąd pobrać Licencja Test Cena Dodatki DLC Dodatkowa zawartość Crysis 4 PS 4.5 Pobierać Jak Gdzie Obrazy ISO Obraz Pełna Wersja Survival Horror GTA 5 Grand Theft Auto V Wiki Counter Strike GO Global Offensive CS GO Rust Dayz Fallout 4 Witcher 3 Star Wars Battlefront Minecraft Story Mode Tom Clancys Division Need for Speed 2016 Far Cry 4 2015 Walking Dead DayZ Mortal Kombat download pełna wersja download pełna wersja pc download pełna wersja za darmo pełna wersja download pełna wersja do pobrania pc pobierz za darmo pełna wersjaKomentarze (9)


Avatar
michali2054
1 Sierpień 2017 14:31
Admin:
http://androidpolska.pl/
Sprawdż sobie.
 
Avatar
PLwaldekPL
1 Sierpień 2017 14:56
Szybko dodane. Dziękuję :)
 
Avatar
Xcwaniak
1 Sierpień 2017 15:23
A czy można najpierw skopiować a potem zainstalować
 
Avatar
WeteranPobierania
1 Sierpień 2017 21:44
Witam kolego jak ustawić w grze spolszczenie do gry dishonored 2. Dziękuje

Kolego proszę o pomoc.
 
Avatar
GlitchSeeker21
3 Sierpień 2017 21:44
Nie działa mi. Skopiowalem plik com.elevenbits do obb ale jak wejdę, to pisze "failed to connect google servers". Jak to naprawić?

Mi mie działa. Skopiowalem plik com.elevenbitsstudios do obb i pisze failed to connect google servers. I nie działa po ponownym Zainstalowaniu :(
 
Avatar
kingpawel321
4 Sierpień 2017 16:34
Cytat: GlitchSeeker21
Nie działa mi. Skopiowalem plik com.elevenbits do obb ale jak wejdę, to pisze "failed to connect google servers". Jak to naprawić?

Mi mie działa. Skopiowalem plik com.elevenbitsstudios do obb i pisze failed to connect google servers. I nie działa po ponownym Zainstalowaniu :(

Ten sam problem mam
 
Avatar
C4PTI
6 Sierpień 2017 14:48
Ja miałem ten sam problem. Wystarczy zainstalować gre potem wyłączyć internet w telefonie i dopiero wtedy skopiować ten folder mi to pomogło i gra działa
 
Avatar
kingpawel321
7 Sierpień 2017 12:16
Cytat: C4PTI
Ja miałem ten sam problem. Wystarczy zainstalować gre potem wyłączyć internet w telefonie i dopiero wtedy skopiować ten folder mi to pomogło i gra działa

I teraz żeby zagrać to za każdym razem będę musiał wyłączyć internet?
Dzięki za pomoc działa ?
 
Avatar
kingpawel321
2 Styczeń 2018 07:37
jakis błąd mam bo do wyboru lokalizacji mam ostrzelany domek a innych nie ma