» » » Emily Wants to Play [PC]

Emily Wants to Play [PC]

Emily Wants to Play [PC]


Emily Wants to Play (2015)


Emily Wants to Play to prosta w założeniach, pierwszoosobowa przygodówka akcji z gatunku survival horror, dostępna m.in. na platformie PC Windows. Produkcja, będąca debiutem niezależnego twórcy Shawna Hitchcocka, ukazała się na komputerach PC/Mac pod koniec 2015 roku, a następnie została przeniesiona na urządzenia mobilne i konsole.

W grze Emily Wants to Play wcielamy się w dostawcę pizzy, który późnym wieczorem realizuje swoje ostatnie tego dnia zamówienie. Przybywszy pod wskazany adres dostrzega, że okna domu są zabite deskami, a trawa wokół wydaje się niekoszona od dość długiego czasu. Przemoknięty, postanawia jednak wejść do środka, nie zdając sobie sprawy z faktu, że będzie musiał stoczyć prawdziwą walkę o życie. Wewnątrz czyha nań bowiem tytułowa Emily, czyli zmarła dziewczyna, która wraz z trzema towarzyszącymi jej lalkami pragnie zabawić się z nim we właściwy sobie sposób. Zadaniem gracza jest przetrwać noc w upiornym domu i, o ile to możliwe, rozwiązać mroczną zagadkę tego miejsca. Każdy poziom gry reprezentuje jedną godzinę czasu rzeczywistego, począwszy od 23:00 aż do 6:00 rano.

Pod względem mechaniki, Emily Wants to Play czerpie inspiracje z takich produkcji, jak Slender: The Arrival czy seria Five Nights at Freedy’s. W odróżnieniu od cyklu Scotta Cawthona, tu możemy jednak swobodnie poruszać się po obszarze całego domu, wchodzić w interakcję z rozmaitymi przedmiotami, a także włączać lub wyłączać światło, co niejednokrotnie przydaje się podczas zabawy. W trakcie eksploracji na naszej drodze pojawiają się wspomniane lalki, a także – w późniejszym okresie – sama Emily, zaś warunkiem uniknięcia śmierci jest jak najszybsze oddalenie się w bezpieczne miejsce. Co ciekawe, zachowanie poszczególnych przeciwników wykazuje pewne prawidłowości, a ich poznanie jest kluczowe dla naszego przetrwania. Całość pozbawiona jest typowej walki, a także przesadnej dawki krwi czy brutalności, stawiając, podobnie jak Slender czy Five Nights at Freddy’s, na klimat i element zaskoczenia.

Choć wydana na platformie PC Windows gra Emily Wants to Play prezentuje w pełni trójwymiarową oprawą graficzną na silniku Unreal Engine, pod względem wizualnym stoi na dość przeciętnym poziomie. Dzięki temu jednak całość prezentuje się podobnie zarówno na komputerach czy konsolach, jak i na urządzeniach mobilnych. Warto też odnotować, że wraz z późniejszymi aktualizacjami gry, autor wprowadził wsparcie dla zestawów rzeczywistości wirtualnej rzeczywistości, takich jak Oculus Rift czy HTC Vive.

Wymagania sprzętowe:

Zalecane: Intel Core i7, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB, 5 GB HDD, Windows 10 64-bit
Minimalne: Intel Core i5, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB, 5 GB HDD, Windows 7

Instrukcja:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj lub wypal obraz płyty. (zalecany program)
3. Zainstaluj gre.
4. Skopiuj zawartość folderu "Crack" do katalogu z zainstalowaną grą.
5. Graj.

Wielkość: 2.3 GB

Wersja językowa: ENG

Platforma: PC Windows

Hasło RAR: niewymagane


POBIERZ PEŁNĄ WERSJE:
Pełny obraz ISO. W środku Crack.


----- źródło nr 1 -----


----- źródło nr 2 -----


----- źródło nr 3 -----
Program do obsługi plików ISO,MDF,MDS,BIN,CUE,NRG... >> POBIERZ
Jak pobierać z naszej strony? SPRAWDŹ TUTAJ!
Najnowsze składniki do gier: POBIERZ
Pełna Wersja Pobierz Za Darmo Free Download PC Game Setup Windows Google Cracked Full Complete Repack Crack Youtube Pobierz Za Darmo Gre Na Komputer Patch Fix Addons Addon Mapy Dodatkowe Mods Symulator Farmy 2017 Trackmania Turbo The Escapists The Forest Punch Club FIFA 16 FIFA 17 (2016) (2015) Gothic 5 GTA 6 Spintires PES 17 Tzar NFS LEGO Filmy Movies Lektor PL Dubbing PL Kino Świat Polska ISO Full Version Download Direct Links Linki do pełnyh wersji gier Skąd pobierać Dodatki do gier Mody do gier Spolszczenia Instalki Klucze Opinie Najnowsza wersja Za darmo Do pobrania Klucz Key Keys Serial Serials Darmowe pobieranie Najnowsze Wersje Online Security Antywirusy Programy Android Cleaunup Safe Zone Premium Poradnik Poradniki Mega Gra PC Gry na PC Cheats Trainer Spolszczenie Ściąganie ściągnij Skąd pobrać Licencja Test Cena Dodatki DLC Dodatkowa zawartość Crysis 4 PS 4.5 Pobierać Jak Gdzie Obrazy ISO Obraz Pełna Wersja Survival Horror GTA 5 Grand Theft Auto V Wiki Counter Strike GO Global Offensive CS GO Rust Dayz Fallout 4 Witcher 3 Star Wars Battlefront Minecraft Story Mode Tom Clancys Division Need for Speed 2016 Far Cry 4 2015 Walking Dead DayZ Mortal Kombat download pełna wersja download pełna wersja pc download pełna wersja za darmo pełna wersja download pełna wersja do pobrania pc pobierz za darmo pełna wersjaKomentarze (0)