» » Rozwiązanie problemów z odpalaniem gier
Trwa aktualizacja wszystkich linków na stronie.
Z tego powodu niektóre pliki mogą być nieaktywne.
Lista już zaktualizowanych linków TUTAJ


Rozwiązanie problemów z odpalaniem gier

W odpowiedzi na częste pytania użytkowników o odpalanie gier i pisanie mnóstwa komentarzy, dajemy jedną uniwersalną recepte na wszelkie wasze problemy.

W nawiązaniu do tego poradnika:

http://xgameboxes.pl/news/752-bledy-w-grach.html

Tylko część składników można pobrać z powyższego linku.
Reszte należy pobierać z sieci lub aktualizując system.



d3dx9_43.dll, d3dx10_42.dll itp. - brak lub źle zainstalowane biblioteki DirectX

MSVCR100.dll, MSVCP100.dll, MSVCR71.dll, MSVCP71.dll itp. - brak lub źle zainstalowane biblioteki Visual C++ Redistributable


Poprostu sprawdzajcie, których składników z listy nie posiadacie, i pobierajcie je z sieci.
Instalujcie i sprawdzajcie, czy gra odpala. Jeśli nie, to pobierajcie całą reszte składników z listy.

Składniki sprawdza się w:


Panel sterowania -> Programy i funkcje

Poniżej przedstawione składniki są zainstalowane na naszym komputerze do testowania gier.
99% gier działa bez najmniejszych problemów.

Używany system to: Windows 7 Professional 64-BIT.



Stan składników na dzień: 12.12.2015.

Lista:



Rozwiązanie problemów z odpalaniem gier


Pobierz paczke składników: DOWNLOAD
(podziękowania dla użytkownika kamiloxf)


Administracja XGAMEBOXES.
Najnowsze składniki do gier: POBIERZ
Pełna Wersja Pobierz Za Darmo Free Download PC Game Setup Windows Google Cracked Full Complete Repack Crack Youtube Pobierz Za Darmo Gre Na Komputer Patch Fix Addons Addon Mapy Dodatkowe Mods Symulator Farmy 2017 Trackmania Turbo The Escapists The Forest Punch Club FIFA 16 FIFA 17 (2016) (2015) Gothic 5 GTA 6 Spintires PES 17 Tzar NFS LEGO Filmy Movies Lektor PL Dubbing PL Kino Świat Polska ISO Full Version Download Direct Links Linki do pełnyh wersji gier Skąd pobierać Dodatki do gier Mody do gier Spolszczenia Instalki Klucze Opinie Najnowsza wersja Za darmo Do pobrania Klucz Key Keys Serial Serials Darmowe pobieranie Najnowsze Wersje Online Security Antywirusy Programy Android Cleaunup Safe Zone Premium Poradnik Poradniki Mega Gra PC Gry na PC Cheats Trainer Spolszczenie Ściąganie ściągnij Skąd pobrać Licencja Test Cena Dodatki DLC Dodatkowa zawartość Crysis 4 PS 4.5 Pobierać Jak Gdzie Obrazy ISO Obraz Pełna Wersja Survival Horror GTA 5 Grand Theft Auto V Wiki Counter Strike GO Global Offensive CS GO Rust Dayz Fallout 4 Witcher 3 Star Wars Battlefront Minecraft Story Mode Tom Clancys Division Need for Speed 2016 Far Cry 4 2015 Walking Dead DayZ Mortal Kombat download pełna wersja download pełna wersja pc download pełna wersja za darmo pełna wersja download pełna wersja do pobrania pc pobierz za darmo pełna wersja



Komentarze (25)


Avatar
kamiloxf
14 Grudzień 2015 15:42
dziekuje za mile slowo
 
Avatar
KaZiu
11 Luty 2016 15:09
A to trzeba cale zainstalowac? xD
 
Avatar
admin
11 Luty 2016 15:23
Cytat: KaZiu
A to trzeba cale zainstalowac? xD


Tak byłoby najlepiej.
 
Avatar
ham
22 Kwiecień 2016 08:11
Cytat: KaZiu
A to trzeba cale zainstalowac? xD


To nie jest aż tak duże xD
 
Avatar
Santinel80
9 Maj 2016 22:37
Witam.Mam pytanie.Czy do gry Need for Speed:hot pursuit 2 jest jakaś aktualizacja by gra mogła chodzić na lepszych systemach takich jak windows 8 i wyżej?
 
Avatar
anderson
18 Maj 2016 07:42
A na win7 32bit tez moge to pobrac?
 
Avatar
admin
18 Maj 2016 10:34
Cytat: anderson
A na win7 32bit tez moge to pobrac?


Tak jak najbardziej. Tylko wtedy nie instalujesz tych x64.
 
Avatar
anderson
6 Czerwiec 2016 08:09
A direct x 11 jest w tych skladnikach?
 
Avatar
admin
16 Czerwiec 2016 18:48
Cytat: anderson
A direct x 11 jest w tych skladnikach?


Jest osobno:

DirectX 11
 
Avatar
Patryksz1021
8 Lipiec 2016 00:43
Mam problem, pobrałem pełną wersje Anno 1602 ale w momencie gry próbuje rozpocząć grę wyskakuje error ze brakuje płyty, wyjaśni mi to ktoś ? :"
 
Avatar
oke
14 Lipiec 2016 10:27
Witam.Mam problem ,otóż przy włączaniu gry wyskakują dwa komunikaty:
1-"brak miejsca dla tego polecenia przy włączeniu gry"
2-że instalacja nie została ukończona
Dodam że robiłem wszystko według instrukcji. sad
Pomóżcie ! Szybko! recourse
 
Avatar
misiaczek82
14 Lipiec 2016 15:09
A czy te składniki będę działać w win 10 x64-bit??
 
Avatar
admin
15 Lipiec 2016 10:02
Cytat: Patryksz1021
Mam problem, pobrałem pełną wersje Anno 1602 ale w momencie gry próbuje rozpocząć grę wyskakuje error ze brakuje płyty, wyjaśni mi to ktoś ? :"


Skopiuj crack do folderu z grą.

Cytat: oke
Witam.Mam problem ,otóż przy włączaniu gry wyskakują dwa komunikaty:
1-"brak miejsca dla tego polecenia przy włączeniu gry"
2-że instalacja nie została ukończona
Dodam że robiłem wszystko według instrukcji. sad
Pomóżcie ! Szybko! recourse


Jaka gra jaki system?


Cytat: misiaczek82
A czy te składniki będę działać w win 10 x64-bit??


Tak.
 
Avatar
therdis
7 Wrzesień 2016 16:20
czy te składniki nie uszkodzą komputera?
 
Avatar
admin
7 Wrzesień 2016 16:25
Cytat: therdis
czy te składniki nie uszkodzą komputera?

Absolutnie nic nie uszkodzi możesz być spokojny.
 
Avatar
therdis
7 Wrzesień 2016 17:59
Dzięki bo chodzę do 2 gimnazjum i na informatyce nie mam nic o tym tylko mam jak używać painta
 
Avatar
Mandx
30 Październik 2016 18:17
Cytat: therdis
Dzięki bo chodzę do 2 gimnazjum i na informatyce nie mam nic o tym tylko mam jak używać painta
Tylko Paint ? xDD
 
Avatar
Poissonkiss
31 Październik 2016 15:23
Witam, otóż mam problem. Wczoraj pobrałem raymana 2, zrobiłem wszystko według instrukcji, ale po włączeniu gry, aplikacja się zamyka oraz pisze, że za mało pamięci. Ktoś wie w czym problem? Pamięci mam dużo, program zainstalowany z obrazu płyty poprzez daemon tool lite.
 
Avatar
admin
31 Październik 2016 16:45
Odpal gre w trybie Zgodności z Windows 98 albo XP.
 
Avatar
xdoloxp
14 Grudzień 2016 17:55
Mam problem z grą Scrap Mechanic.
Gdy włączam grę wyświetla mi logo Axolot a następnie się wyłącza
i wyskakuje mi coś takiego : https://zapodaj.net/27acbc3bca263.jpg.html
Gdy instalowałem składniki Redist "vcredist_x86" wyskakiwał błąd :
https://zapodaj.net/b581a38ed1fa4.jpg.html
Tak , odpalałem grę jako administrator.
Sprzęt :Windows 10 , 8 gb RAM , Intel(R) Core(TM) i5-62000U @2.30 GHz , 2401 HMz , Intel(R) HD Graphic 520.
Sterowniki zaktualizowane.
 
Avatar
admin
14 Grudzień 2016 19:17
Pobierz składniki z naszej strony i zainstaluj je wszystkie.
 
Avatar
xdoloxp
14 Grudzień 2016 21:23
Gdy instaluje "Microsoft .NET Framework 3.0 SP1" wyskakuj mi take coś : https://zapodaj.net/5741f474a4cfe.jpg.html
Gdy instaluje składnik "Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable"

wyskakuje coś takiego :https://zapodaj.net/eb05b4ce1a681.jpg.html
Reszte składników miałem zainstalowane.
 
Avatar
xdoloxp
15 Grudzień 2016 18:54
Pobrałem i instalowałem składniki, niektórych nie instalowałem ponieważ je miałem.
 
Avatar
xdoloxp
21 Grudzień 2016 02:15
Cytat: xdoloxp
Pobrałem i instalowałem składniki, niektórych nie instalowałem ponieważ je miałem.

Gra Scrap Mechanic Nadal mi nie działa po wykonaniu tych czynności.
 
Avatar
MatiitaM
22 Styczeń 2017 17:18
Witam pobrałem grę star Wars jedi knight 2 outcast i mam problem z OpenGL. Gdy włączam grę wyskakuje mi konsola, Czarny obraz na 3 sec i spowrotem konsola. Jeśli ktoś znajdzie chwile to proszę o pomoc. Jak coś to opiszę wszystko.
 






Informacja