» » Błędy w grach

Błędy w grach

Błędy w grach




Czasami sie zdarza, że gra którą dopiero co zainstalowaliśmy, nie chce sie włączyć.
Najczęściej pojawiają sie błędy o tym, że nie znaleziono jakiegoś pliku.
Innymi razy gra wcale sie nie włącza bez żadnego komunikatu lub mamy czarny ekran.
99% tych problemów powoduje brak odpowiednich plików w systemie.
Najczęściej są to przestarzałe sterowniki lub łatki systemowe.

Czasami jednak przyczyna jest banalna i żeby gra odpaliła wystarczy
zastosować jeden z poniższych punktów:


- uruchomić gre jako administrator
- uruchomić gre w trybie kompatybilności z innymi wersjami Windows
- wyłączyć wszystkie zbędne aplikacje, które działają w tle

Te przyczyny są akurat proste do wykrycia.
Następnymi są braki danych bibliotek w systemie:


- Microsoft Visual C++
- Redistributable C++
- Microsoft.NET Framework
- Microsoft DirectX
- Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013
- JAVA

Najlepiej posiadać te biblioteki zaktualizowane do najnowszych wersji.

Aby uniknąć możliwe jak najwięcej z tych błędów zalecamy sprawdzenie, czy nasz system posiada następujące składniki:


Błędy w grach




Zrobiliśmy także paczke w której jest większość z wymienionych składników.
Serdecznie polecamy jeśli ktoś chce pobrać:




----- POBIERZ SKŁADNIKI -----


----- POBIERZ SKŁADNIKI (2015) -----




Na komputerze z tymi składnikami 99% naszych gier zadziała prawidłowo i bezbłędnie.
Także serdecznie zachęcamy do aktualizacji tych składników których jeszcze nie macie.


Administracja XGAMEBOXES.
Najnowsze składniki do gier: POBIERZ
Pełna Wersja Pobierz Za Darmo Free Download PC Game Setup Windows Google Cracked Full Complete Repack Crack Youtube Pobierz Za Darmo Gre Na Komputer Patch Fix Addons Addon Mapy Dodatkowe Mods Symulator Farmy 2017 Trackmania Turbo The Escapists The Forest Punch Club FIFA 16 FIFA 17 (2016) (2015) Gothic 5 GTA 6 Spintires PES 17 Tzar NFS LEGO Filmy Movies Lektor PL Dubbing PL Kino Świat Polska ISO Full Version Download Direct Links Linki do pełnyh wersji gier Skąd pobierać Dodatki do gier Mody do gier Spolszczenia Instalki Klucze Opinie Najnowsza wersja Za darmo Do pobrania Klucz Key Keys Serial Serials Darmowe pobieranie Najnowsze Wersje Online Security Antywirusy Programy Android Cleaunup Safe Zone Premium Poradnik Poradniki Mega Gra PC Gry na PC Cheats Trainer Spolszczenie Ściąganie ściągnij Skąd pobrać Licencja Test Cena Dodatki DLC Dodatkowa zawartość Crysis 4 PS 4.5 Pobierać Jak Gdzie Obrazy ISO Obraz Pełna Wersja Survival Horror GTA 5 Grand Theft Auto V Wiki Counter Strike GO Global Offensive CS GO Rust Dayz Fallout 4 Witcher 3 Star Wars Battlefront Minecraft Story Mode Tom Clancys Division Need for Speed 2016 Far Cry 4 2015 Walking Dead DayZ Mortal Kombat download pełna wersja download pełna wersja pc download pełna wersja za darmo pełna wersja download pełna wersja do pobrania pc pobierz za darmo pełna wersja



Komentarze (63)


Avatar
Kisluu
12 Sierpień 2015 18:59
A zamiast Service Pack 1 Może być 2?
 
Avatar
admin
12 Sierpień 2015 19:17
Cytat: Kisluu
A zamiast Service Pack 1 Może być 2?


Tak może być.
 
Avatar
Livix
19 Październik 2015 23:21
Przy próbie włączenia gry przez cracka pojawia mi się ''nie znaleziono porządkowej 5367 w bibliotece dołączanej dynamicznie xlive.dll''
Na laptopie o podobnych parametrach,zainstalowałem grę to się włącza ale w pewnym momencie się zacina. Czy na kompie brakuje jakiegoś programu?
No teraz ściągnąłem plik xlive.dll i wrzuciłem do folderu z grą i wyświetla mi komunikat '' GTA IV FATAL ERROR: WS10'' da się coś z tym zrobić?
 
Avatar
Panmiętosikpowrót
8 Listopad 2015 20:36
Ja mam problem z NFS Carbon próbuję włączyć ale się nie chce co mam zrobić ??
 
Avatar
ArtiBe500
14 Listopad 2015 04:03
Mam problem z grą Driver San Francisco po uruchomieniu gry pojawia się komunikat: ubisoft game launcher error code 1. Po zainstalowaniu UBL gra uruchamia się przez UPLAY i w końcowej fazie prosi o klucz produktu,a wcześniej zgrałem Cracka do gry.
 
Avatar
KrzysiekRysiek
21 Listopad 2015 13:03
Mam problem z angry birds
 
Avatar
Kacperel2016
22 Listopad 2015 13:19
Witam mam problem z pobieraniem gier programów itp. Gdy już pobieram (a raczej kończy się pobierać) to piszę nagle,,Błąd sieci"i nic, całe długie godziny pobierania idą na marne. proszę o pomoc :(
 
Avatar
admin
23 Listopad 2015 07:35
Użyj programu np. FlashGet lub Internet Download Manager.
Ewentualnie JDownloader.
Wtedy nie będzie żadnych problemów.
 
Avatar
DenTis
27 Luty 2016 20:07
Czy w grze killing floor 2 działa tryb multi?
 
Avatar
admin
5 Marzec 2016 10:47
Cytat: DenTis
Czy w grze killing floor 2 działa tryb multi?


Gra jest wciąż w wersji roboczej więc może działać ale z problemami.
 
Avatar
KKogucior
20 Marzec 2016 09:19
Mam problem z grą Assassin's Creed II. Gra sie wlacza ale w pewnym momencie na samym poczatku pojawia sie bialy ekran. Czytalem o tym na internecie i mozliwe ze to problem z crackiem. Wszystko niby pokopiowalem tam gdzie trzeba ale wciaz ten sam problem. Prosilbym wiec o instrukcje ktory plik gdzie mam dokladnie wgrac, bo w instrukcji bylo cos napisane o folderze "DLC Unlocker" ale takiego w cracku nie ma (nawet tym pobranym osobno). Z gory dziekuje.
 
Avatar
admin
21 Marzec 2016 20:44
Cytat: KKogucior
Mam problem z grą Assassin's Creed II. Gra sie wlacza ale w pewnym momencie na samym poczatku pojawia sie bialy ekran. Czytalem o tym na internecie i mozliwe ze to problem z crackiem. Wszystko niby pokopiowalem tam gdzie trzeba ale wciaz ten sam problem. Prosilbym wiec o instrukcje ktory plik gdzie mam dokladnie wgrac, bo w instrukcji bylo cos napisane o folderze "DLC Unlocker" ale takiego w cracku nie ma (nawet tym pobranym osobno). Z gory dziekuje.


Będzie niebawem wstawiona nowa paczka z grą ponieważ ta która jest teraz posiada stare i niepotrzebne pliki które dzisiaj już nie działają.
Będzie obraz iso i działający crack.
 
Avatar
puszek84
15 Kwiecień 2016 04:39
ja mam problem z odpaleniem gry twierdza 3 wogle sie nie wlancza
 
Avatar
admin
15 Kwiecień 2016 09:43
Cytat: puszek84
ja mam problem z odpaleniem gry twierdza 3 wogle sie nie wlancza


Co konkretnie sie dzieje? Daj screen błedu.
 
Avatar
puszek84
16 Kwiecień 2016 05:38
nic niepokazuje bledu tylko sie nie wlancza wogle prubowalem na ruzne sposoby

tam sol 2 craki kturego skopiowac do gry ?
 
Avatar
admin
15 Lipiec 2016 15:06
Cytat: puszek84
nic niepokazuje bledu tylko sie nie wlancza wogle prubowalem na ruzne sposoby

tam sol 2 craki kturego skopiowac do gry ?


Raz spróbuj jeden a raz drugi i zobacz jakie będą efekty.
 
Avatar
Ninjaqux
3 Sierpień 2016 23:15
Mam problem z grą Scrap Mechanic.
Otóż podczas włączania gry "Scrap Mechanic" pojawia się błąd:

Scrap Mechanic requires at least OpenGL 3.3 to play
You current version (2.1) is not supported.

Próbowałem włączać jako Administrator, włączam w trybie zgodności z Windows 7 (Gdyż takowy posiadam :D) i nadal to samo.

Mam najnowsze oprogramowanie dla karty graficznej.
Directx 11 niedawno zainstalowałem również i nadal to samo.

Moja karta graficzna: ATI Radeon HD 4650

Proszę o szybką pomoc, zależy mi na tej grze :P
 
Avatar
admin
10 Sierpień 2016 20:59
Komunikat raczej wyraźny.
Należy zaktualizować OpenGL do wersji 3.3.
Aktualnie posiadasz wersje 2.1.
 
Avatar
TheJakobsky
24 Sierpień 2016 09:09
Ostatnio pobrałem mafie 2 lecz po zainstalowaniu nie mogę uruchomić lunchera.Mam windows 10 może to jest tego przyczyną.
 
Avatar
NightmareFoxy
19 Wrzesień 2016 16:50
Cytat: TheJakobsky
Ostatnio pobrałem mafie 2 lecz po zainstalowaniu nie mogę uruchomić lunchera.Mam windows 10 może to jest tego przyczyną.

Może zaktualizuj sterowniki do karty graficznej, mi na oryginalnej wersji gry pomogło.
 
Avatar
Mati151
14 Grudzień 2016 10:19
Mam taki problem. ostatni pobrałem kung fu panda.wypakowanie pliku i instalacja przebiegły pomyślnie natomiast po instalacji trzeba zamontować plik mini obraz.zamontowałem go przez program daemon.w folderze komputer kiedy nacisnę ten plik wyskakuje że plik lub katalog jest uszkodzony i nieczytelny. myślałem że to nie ma nic do żeczy bo wkońcu gry się tam nie włącza.wszedłem do folderu z zainstalowaną grą włączam i wyskakuje taki oto błąd,,wymagany moduł bezpieczeństwa nie może być uruchomiony'' czy coś takiego a innym razem jest taki,,wykryto konflikt z oprogramowaniem emulacyjnym''.prosze o pomoc bo już niewiem co robić.przypominam że obrazy montowałem przez daemona może tu jest problem?
 
Avatar
admin
14 Grudzień 2016 11:22
Gra Kung Fu Panda była testowana na programie Alcohol 120%.
Czyli powodem może być źle zainstalowany sterownik emulacyjny lub źle zamontowany mini obraz.
Mini obraz musi być zamontowany w tym samym miejscu, gdzie był zamontowany obraz całej gry.
Możliwe że zmiana programu na Alcohol 120% pomoże.
Jeżeli nie to należy całkowicie usunąć sterownik STPD i zainstalować go na nowo.
Sterownik ten instaluje sie zazwyczaj razem z programem.
 
Avatar
Mati151
14 Grudzień 2016 16:14
nie mogę zamontować mini obrazu.
dlaczego?
 
Avatar
admin
14 Grudzień 2016 17:39
Cytat: Mati151
nie mogę zamontować mini obrazu.
dlaczego?

Coś nietak z programem do emulacji lub sterownikiem.
Odinstaluj i zainstaluj na nowo.
Po wszystkim komputer uruchom ponownie.
 
Avatar
Mati151
16 Grudzień 2016 19:15
Dziękuję!
Wszystko dobrze działa!
 
Avatar
lolek456
25 Grudzień 2016 12:52
mam problem z włączeniem call od juarez pisze no java method icos jeszcze
 
Avatar
admin
26 Grudzień 2016 16:59
Cytat: lolek456
mam problem z włączeniem call od juarez pisze no java method icos jeszcze

Zaktualizuj JAVE albo sprawdź gre w Trybie zgodności z innym systemem operacyjnym.
Tryb zgodności screen
 
Avatar
Mati151
5 Styczeń 2017 11:26
Witam!
Mam problem z grą Madagaskar 2.
Instalacja przebiegła bardzo dobrze bez problemów.
Skopiowałem craka zgodnie z instrukcją.
Kiedy włączam grę wyskakuje,,Program przestał działać.
Proszę o pomoc!

Mam problem z grą madagaskar 2
kiedy chcę włączyć grę wyskakuje komunikat program madagaskar 2 przestał działać
POMOCY!
 
Avatar
admin
5 Styczeń 2017 12:37
Spróbuj odpalić tą gre w Trybie zgodności z systemem Windows XP lub 98.
 
Avatar
Mati151
6 Styczeń 2017 09:22
Dalej pokazuje się ten sam błąd.
Co robić
 
Avatar
admin
6 Styczeń 2017 10:14
To może odpal jako Administrator, choć jeżeli masz system Windows 10 to trudno będzie cokolwiek poradzić.
 
Avatar
Mati151
6 Styczeń 2017 10:21
Mam windows 7.
Odpalałem jako administrator i nic to niedawało.
Niewiem co robić.
Chybaże to przez zamontowanie obrazu w Alcohol 120%.
Prosze, o odpowiedź
 
Avatar
admin
6 Styczeń 2017 14:14
Nie to nie przez to.
Odpal gre bezpośrednio z folderu z grą.
 
Avatar
Mati151
7 Styczeń 2017 10:27
nic nie dało odpalenie gry z tego folderu.
co się dzieje?
 
Avatar
admin
7 Styczeń 2017 12:46
Dziwna sprawa, czy aby napewno dobrze cracka skopiowałeś? Zainstaluj jeszcze Directa z folderu z grą i inne składniki jeśli tam są, coś napewno jest nietak.
 
Avatar
Mati151
8 Styczeń 2017 11:36
Nic nie daje robiłem to dwa razy i ciągle ta sama sytuacja.
Nie wiem co robić!
POMOCY!
 
Avatar
admin
8 Styczeń 2017 16:20
Może w niewłaściwe miejsce dałeś cracka?
Upewnij sie.
 
Avatar
Mati151
9 Styczeń 2017 09:04
Nie !To nie to.
 
Avatar
Mati151
10 Styczeń 2017 10:13
Wie ktoś dlaczego tak się dzieje?
Proszę o pomoc!
 
Avatar
admin
10 Styczeń 2017 11:21
Próbujemy ustalić co jest przyczyną tego problemu.
Aktualnie proponujemy instalacje wszystkich składników z naszej strony oraz aktualizacje sterowników graficznych.
 
Avatar
adranusz99
10 Styczeń 2017 19:06
u mnie pobrałem mafie 2 i pisze XINPUT1_3.DLL
I d3dx9_42.dll sproboj ponownie zainstalowac program aby naprawić ten problem

nawet cracka nie ma w tych partach xd
 
Avatar
admin
10 Styczeń 2017 20:42
No to zaktualizuj DirectX koniecznie.
Mafia II działa bez cracka.
 
Avatar
adranusz99
10 Styczeń 2017 21:01
zaktualizowalem pobralem te 2 pliki .dll zamienilem w windows SYsWow 64 to teraz mi wyskakuje aplikacja nie zostala wlasciwie uruchomiona 0xc.0000000007b dziwie sie poniewaz instalowalem wszystkie dodatki i nic :/
 
Avatar
admin
10 Styczeń 2017 21:12
Ręczne pobieranie plików .dll nie jest rozwiązaniem.
Problem nie leży w grze czy w plikach od gry, spróbuj to zrozumieć.
W twoim systemie coś jest niezaktualizowane, trudno powiedzieć co.
NET Framework, Service Pack, DirectX, VC Redist, XNA?
A może sterowniki graficzne? Musisz zaktualizować poprostu wszystko, wszelkie tego typu składniki.
Gdy to zrobisz to niemal wszystkie gry będą tobie działać.
 
Avatar
adranusz99
10 Styczeń 2017 21:29
może przyspiszenie sprzętowe grafiki ? smile
 
Avatar
admin
10 Styczeń 2017 21:33
To jest raczej opcja, a brak pliku to co innego.
Najbardziej prawdopodobny to DirectX oraz PhysX.
Zainstaluj te dwa składniki i sprawdź też w folderze z grą może jest któryś z nich to wtedy nie musisz pobierać.
A jak nie ma to pobierz u nas na stronie są różne składniki.
 
Avatar
adranusz99
10 Styczeń 2017 21:56
wszystko zainstalowalem gdzies jest lipa po prostu :/

runtime eror !
Program C...
This application has requested the Runtime to terminate to usuwaly
way.

a te skladniki musze dac do folderu z gra ?
 
Avatar
admin
10 Styczeń 2017 22:16
Składników nigdzie nie dajesz tylko je instalujesz one same wiedzą gdzie sie zainstalować.
 
Avatar
adranusz99
10 Styczeń 2017 22:35
uruchomilem rozwiaz problemy z nizgodnoscia i wykryto że program jest niezgodny
 
Avatar
Ernest40
17 Styczeń 2017 01:53
Witam zainstalowałem i nadal nie mogę grać w 7 days to die,po kilku sekundach gra się wyłącza.Proszę o poradę
 
Avatar
admin
17 Styczeń 2017 10:00
Zainstaluj wszystkie składniki.
 
Avatar
Mati151
20 Styczeń 2017 15:53
Witam
Mam pytanie
Chcę pobrać program Corel PaintShop Pro X9 Ultimate 19.0.2.4
mam windows 7
chce wiedzieć czy będzie mi to na 100% działało ponieważ ma to aż 1,5GB i chcę wiedzieć.
bo niekiedy kiedy pobieram duże pliki okazuje się że nie działają.
Proszę o odpowiedź
 
Avatar
Player24
8 Marzec 2017 11:19
Witam
Może ktos mi pomóc rozwiązać problem z grą Farming simulator 2017 ? . Więc po paru minutach gry wyskakuje mi infromacja że tu mogę kupic fs 17 po kliknięciu OK , przechodzi mi na stronę do kupna gry , wie moze ktoś jak ten problem rozwiązać?
 
Avatar
admin
9 Marzec 2017 00:50
Cytat: Player24
Witam
Może ktos mi pomóc rozwiązać problem z grą Farming simulator 2017 ? . Więc po paru minutach gry wyskakuje mi infromacja że tu mogę kupic fs 17 po kliknięciu OK , przechodzi mi na stronę do kupna gry , wie moze ktoś jak ten problem rozwiązać?

To powoduje patch, zainstaluj gre na czysto bez patcha wtedy tego komunikatu nie będzie.
 
Avatar
Player24
9 Marzec 2017 10:37
Cytat: admin
Cytat: Player24
Witam
Może ktos mi pomóc rozwiązać problem z grą Farming simulator 2017 ? . Więc po paru minutach gry wyskakuje mi infromacja że tu mogę kupic fs 17 po kliknięciu OK , przechodzi mi na stronę do kupna gry , wie moze ktoś jak ten problem rozwiązać?

To powoduje patch, zainstaluj gre na czysto bez patcha wtedy tego komunikatu nie będzie.


Znalazłem sposób na to wystarczyło zaznaczyć wszystkie mody co mam zainstalowane i tego problemu nie ma, ale i tak dzięki za pomoc ;) .
 
Avatar
marcin13635
25 Marzec 2017 18:40
jest problem z car mechanic symulator 2015. gdy kupuje obojętnie jaka czesc to zabiera mi cala kase... i każdy kto to pobral ma ten sam problem wiec gra jest zbugowana
 
Avatar
krystiano
31 Marzec 2017 14:57
administracjo wiele osób ma problem z grą Car mechanic symulator 2015
Gdy kupuje część za np 10$ to zabiera mi całą kasę
 
Avatar
Elian
4 Kwiecień 2017 12:45
Adminie moge miec zainstalowane jednoczesnie direct11 i direct9?
 
Avatar
NeVeR
19 Kwiecień 2017 17:40
Nie mogę uruchomić gry mam problem : Seculauncher Error Exception error 0xC0000005 .... itd czy da sie coś z tym zrobić ?
 
Avatar
krystiano
15 Maj 2017 14:23
proszę o dodanie aktualizacji i dodatku khun dlc do gry farming simulator 17
 
Avatar
Mati151
24 Maj 2017 18:42
Adminie
Dlaczego kiedy chcę pobrać film ,,Auta 2'' na wszystkich linkach podanych pod filmem pisze że podany plik został usunięty. Dlaczego ???
Proszę o odpowiedź.!!!
 
Avatar
krystiano
25 Maj 2017 11:39
Cytat: Mati151
Adminie
Dlaczego kiedy chcę pobrać film ,,Auta 2'' na wszystkich linkach podanych pod filmem pisze że podany plik został usunięty. Dlaczego ???
Proszę o odpowiedź.!!!

Proszę spójrz troszkę niżej i przeczytaj
Otóż trwa aktualizacja linków i przez to są usunięte
 
Avatar
darekdarek
24 Czerwiec 2017 13:22
W grze Styx Master of Shadows nie dziala wybor przedmiotu gram na laptopie ale jak podpialem mysz tez nie dziala wybor przedmiotu .Po prostu nic sie nie dzieje
 



Trwa aktualizacja wszystkich linków na stronie.
Z tego powodu niektóre pliki mogą być nieaktywne.
Lista już zaktualizowanych linków TUTAJ





Informacja