» » » The I of the Dragon [PC]

The I of the Dragon [PC]

The I of the Dragon [PC]


The I of the Dragon (2002)


Dawno, dawno temu, w baśniowej krainie, gdzie magia nie była niczym niezwykłym, ludzie żyli w pokoju i harmonii od wielu setek lat. Aż pewnego dnia, stało się coś strasznego. Setki krwiożerczych bestii wyległo ze swych plugawych nor i zaatakowało niczego nie spodziewających się ludzi. Wielkie miasta w kilka godzin legły w gruzach, obrona stała się beznadziejna i wydawało się, że już nic nie powstrzyma napierających kreatur.

W obliczu całkowitego unicestwienia cywilizacji Starszyzna zdecydowała się przeprowadzić starożytny rytuał „przywołania”. No i stało się. Przywołano właśnie twoją duszę graczu i umieszczono ją ciele młodego smoka, jednego z ostatnich jakie istnieją. Twoim zadaniem jest pokonanie najeźdźców i wysłanie ich tam skąd przybyli.

W naszej walce dobra ze złem możemy korzystać z trzech smoków, każdy charakteryzujący się innym wyglądem i cechami; oraz z bardzo bogatego zbioru zaklęć podzielonych na trzy szkoły magii: Fire, Air oraz Earth, dające w sumie ponad 60 różnych czarów, w tym: „Magic Missile”, „Raise Volcano oraz „Earthquake”.
Na dodatek jako dusza możemy dowolnie opuszczać ciało smoka i przejmować kontrolę nad inną żywą istotą, potworem, człowiekiem, a nawet drzewem.

Łącznie w The I of the Dragon przeciwstawimy się ponad 40 rodzajom krwiożerczych bestii. Akcja gry toczy się w czasie rzeczywistym z uwzględnieniem cyklu dobowego, tj. dzień i noc, a obszar po lub nad którym się poruszamy mierzy ponad 10 mil kwadratowych (12 terytoriów, ponad 100 rodzajów terenu, m.in. lasy, pola, wzgórza, wysokie góry, itd.).

Wymagania sprzętowe:

Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64 MB, 1.5 GB HDD


Screeny:
Instrukcja:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj lub wypal obraz płyty.
3. Zainstaluj gre.
4. Graj.

Wielkość: 1.2 GB

Wersja językowa: The I of the Dragon [PC] (napisy + dubbing)

Platforma: PC Windows

Hasło RAR: niewymagane


POBIERZ PEŁNĄ WERSJE:----- źródło nr 1 -----
Program do obsługi plików ISO,MDF,MDS,BIN,CUE,NRG... >> POBIERZ
Jak pobierać z naszej strony? SPRAWDŹ TUTAJ!
Najnowsze składniki do gier: POBIERZ
źródło nr 1 - pliki widoczne tylko na terenie Polski (chyba że masz konto premium)
źródło nr 2 - pliki widoczne globalnieKomentarze (0)
Informacja

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.