Piła [PC]

Piła [PC]


Piła / Saw: The Video Game (2009)


Piła to survival horror z widokiem TPP, stworzony na podstawie znanej serii filmów. Gra przenosi pomysły i koncepcje znane z serii przerażających i brutalnych horrorów do wirtualnego świata. Filmy opowiadają o tajemniczym psychopatycznym sadyście o pseudonimie Jigsaw. Zastawia on na ludzi pułapki, zmuszając ich do dokonywania wieloznacznych wyborów. W grze wcielamy się w detektywa Davida Tappa, któremu Jigsaw zniszczył życie. Najpierw zabił jego partnera, a potem uwięził Davida w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Musimy przedrzeć się przez serię niebezpiecznych zagadek i przetrwać, a być może odkryjemy prawdę skrywaną przez seryjnego mordercę.

Piła oferuje graczom zupełnie nowy wątek fabularny, a jej akcja toczy się pomiędzy wydarzeniami znanymi z filmów Saw i Saw II. Rozgrywka skupia się przede wszystkim na wspomnianych, charakterystycznych pułapkach Jigsawa, które na potrzeby gry zostały ukazane w formie łamigłówek. Najbardziej rozpoznawalne z nich zostały przeniesione bezpośrednio z filmów, chociaż autorzy przedstawili także sporo nieznanych wcześniej pomysłów. Podobnie jak w obrazach kinowych niejednokrotnie podejmujemy moralne wybory, decydując o życiu innych ludzi. Oprócz mechanicznych tworów Jigsawa musimy zmierzyć się też z jego sługusami, wykorzystując znalezioną broń.

W projekcie udziela się kilka osób pracujących przy obrazach kinowych, jak np. aktor Tobin Bell - odtwórca roli psychopatycznego Jigsawa. Całość została opracowana w bardzo mrocznej i przerażającej stylistyce. Gra jest dość brutalna i często jesteśmy raczeni mocnymi scenami, z których przecież znana jest także filmowa seria.

Wymagania sprzętowe:

Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki GeForce 7600 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Instrukcja:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj lub wypal obraz płyty.
3. Zainstaluj gre.
4. Graj.

Wielkość: 3.2 GB

Wersja językowa: PL (napisy)

Platforma: PC Windows

Hasło RAR: niewymagane


POBIERZ PEŁNĄ WERSJE:----- źródło nr 1 -----
Program do obsługi plików ISO,MDF,MDS,BIN,CUE,NRG... >> POBIERZ
Jak pobierać z naszej strony? SPRAWDŹ TUTAJ!
Najnowsze składniki do gier: POBIERZ
źródło nr 1 - pliki widoczne tylko na terenie Polski (chyba że masz konto premium)
źródło nr 2 - pliki widoczne globalnieKomentarze (4)


Avatar
admin
18 Listopad 2016 20:49
Cytat: Tygrys805
Nie działa. Wyskakuje błąd nie znaleziono binkw32.dll

Instalacja i uruchamianie, zero błędów:
https://www.youtube.com/watch?v=t5AtYN6aisw

Najwidoczniej posiadasz niezaktualizowane kodeki wideo ponieważ plik binkw32.dll pochodzi właśnie od kodeków wideo obsługiwanych przez gry.
 
Avatar
Tygrys805
19 Listopad 2016 11:38
Dzięki, działa :)
 
Avatar
pabloss333
15 Styczeń 2017 15:11
Mam pytanie czy pójdzie na Windows 7 32bit procesor dual core t3500 2.10 GHz 2 gb ram karta mobile intel 4 series expres chipset family 256 mb proszę o odpowiedź
 
Avatar
minemis
30 Grudzień 2017 12:15
Dalibyście samo spolszczenie?
 


Informacja

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.