» » » Kajko i Kokosz: Rozprawa z Hodonem [PC]

Kajko i Kokosz: Rozprawa z Hodonem [PC]

Kajko i Kokosz: Rozprawa z Hodonem [PC]


Kajko i Kokosz: Rozprawa z Hodonem (2012)


Kolorowa przygodówka point-n-click w starym stylu, w której wcielamy się w popularnych bohaterów cyklu komiksów Janusza Christy – wojów Kajko i Kokosza. Gra nie jest nową produkcją, a jedynie wydanym osobno rozdziałem historii Kajko i Kokosz: Twierdza Czarnoksiężnika, która ukazała się nakładem wydawnictwa Egmont dwa miesiące wcześniej.

Fabuła opowieści skupia się na spisku złego czarnoksiężnika, który podstępem planuje przejąć władzę nad rodzinnym grodem naszych bohaterów. Jak łatwo się domyślić, dwaj nieodłączni przyjaciele szybko rozszyfrują jego zamiary i spróbują pokrzyżować niecne plany złoczyńcy. W finale historii Kajko i Kokosz wyruszają na wyspę Hokulandię, by uwolnić kruka Gdasia z rąk czarnoksiężnika Hodona. Niestety, na drodze stają im piraci z dalekiej północy, a sama wyspa zostaje zamieniona w twierdzę z majestatycznym zamkiem na samym szczycie skały. Na szczęście w sukurs dwójce przyjaciół przychodzą niechętni Hodonowi okoliczni mieszkańcy. Okazuje się, że z pozoru niedostępna kamienna twierdza ma również swoje słabe punkty.

Pełna humoru i zwrotów akcji gra reprezentuje klasyczne podejście do gatunku przygodówek point-n-click. Na jej potrzeby stworzono ponad 40 ręcznie malowanych lokacji, wypełnionych prostymi mini-grami i zagadkami logicznymi. Oprawa graficzna tytułu bazuje na statycznych obrazach, znanych z komiksowego pierwowzoru i przypomina wydaną w 1988 roku pierwszą komputerową adaptację słynnej serii pt. Kajko i Kokosz w Krainie Borostworów.

Wymagania sprzętowe:

Pentium 4 2 GHZ, 512 MB RAM, 700 MB HDD, Windows XP/2000/Vista/7


Screeny:
Instrukcja:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj gre.
3. Graj.

Wielkość: 210.9 MB

Wersja językowa: Kajko i Kokosz: Rozprawa z Hodonem [PC] (napisy + dubbing)

Platforma: PC Windows

Hasło RAR: niewymagane


POBIERZ PEŁNĄ WERSJE:----- źródło nr 1 -----
Program do obsługi plików ISO,MDF,MDS,BIN,CUE,NRG... >> POBIERZ
Jak pobierać z naszej strony? SPRAWDŹ TUTAJ!
Najnowsze składniki do gier: POBIERZ
źródło nr 1 - pliki widoczne tylko na terenie Polski (chyba że masz konto premium)
źródło nr 2 - pliki widoczne globalnieKomentarze (1)


Avatar
Blueberry
22 Grudzień 2016 08:13
Dzięki wielkie za dodanie tej gierki!
 


Informacja

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.